Kontakta oss

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till redaktion@goteborgdirekt.se

Mejla insändare till redaktion@goteborgdirekt.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@goteborgdirekt.se

 

Har du inte fått tidningen? Anmäl det direkt på http://utebliventidning.nu

 

Besök oss: 

Besöksadress:
Britta Sahlgrens Gata 8C
421 31 Västra Frölunda

Tel. 031-720 55 10

Våra öppettider:
Kontoret är öppet måndag–fredag 08–17.

Redaktionen

Joakim Fransson
Chefredaktör & Stf ansvarig utgivare
0707-48 07 41
joakim.fransson@goteborgdirekt.se

Josefin Gabrielson
Reporter
0720-19 58 87
josefin.gabrielson@goteborgdirekt.se

Gabriel Tjulander
Reporter
0735-14 78 20
gabriel.tjulander@goteborgdirekt.se

 

 

Johanna Roos
Reporter
0737-08 53 84
johanna.roos@goteborgdirekt.se

Kristian Risenfors
Reporter
0736-20 14 59
kristian.risenfors@goteborgdirekt.se

Karin Eurenius
Reporter
031-720 55 95 
0760-50 20 64
karin.eurenuis@goteborgdirekt.se

Mia Pettersson
Reporter
031-720 55 91 
0735-26 07 57
mia.pettersson@goteborgdirekt.se
 

Kai Martin
Nöjesreporter
0708-63 90 37
kaimartin@goteborgdirekt.se
 

Lina Isaksson
Reporter
031-720 55 94 
0735-15 36 34
lina.isaksson@goteborgdirekt.se
 

Magnus Johansson 
Native- och contentansvarig
031-720 55 92 
0735-15 58 14
magnus.johansson@goteborgdirekt.se
 

Säljavdelningen

Mats Tollesson 
Kommersiellt ansvarig & vVd
031-720 55 16  
0708-40 01 91
mats.tollesson@goteborgdirekt.se

Josefine Hysén 
Koordinator
0721-74 44 88
josefine.hysen@goteborgdirekt.se

 

Emma Pihl 
Key Account Manager
0702-66 85 00
emma.pihl@goteborgdirekt.se

 

Mats Hysén 
Key Account Manager
031-720 55 14  
0735-23 20 36
mats.hysen@goteborgdirekt.se

 

Henric Börjesson 
Säljare
0708-41 51 96
henric.borjesson@goteborgdirekt.se

Kent Hylander 
Sälj- och Marknadstrateg
0720-10 40 69
kent.hylander@goteborgdirekt.se

 

Produktion

Maria Ingerup
Annonsproducent
0735-16 13 88
maria.ingerup@goteborgdirekt.se

Malin Hansson
Annonsproducent
031-720 55 98  
0704-66 90 43
malin.hansson@goteborgdirekt.se

Anette Gustavsson
Annonsproducent
0704-67 95 54
anette.gustavsson@goteborgdirekt.se

Mia Sterner 
Annonsproducent
031-720 55 99  
0704-67 95 54
mia.sterner@goteborgdirekt.se

Ledning

Carina Rydberg
Vd, platschef
073-600 69 19
carina.rydberg@direktpress.se
 

Om kommentarer på denna sajt

Hej! Vad tycker du om det du just läst? Bidra gärna med tankar och synpunkter men tänk på att det bästa sättet att hitta läsare är att hålla sig kort och koncis, med en god ton. Glöm inte att dela alla artiklar du kommenterat – för ännu mer debatt!

Comments powered by Disqus.

Vi är GBG