Kontakta oss

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till redaktion@goteborgdirekt.se

Mejla insändare till redaktion@goteborgdirekt.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@goteborgdirekt.se

 

Har du inte fått tidningen? Anmäl det direkt på http://utebliventidning.nu

 

Besök oss: 

Besöksadress:
Britta Sahlgrens Gata 8C
421 31 Västra Frölunda

Tel. 031-720 55 10

Våra öppettider:
Kontoret är öppet måndag–fredag 08–17.

Redaktionen

Joakim Fransson
Chefredaktör & Stf ansvarig utgivare
0707-48 07 41
joakim.fransson@goteborgdirekt.se

Gabriel Tjulander
Reporter
0735-14 78 20
gabriel.tjulander@goteborgdirekt.se

 

 

Kristian Risenfors
Reporter
0736-20 14 59
kristian.risenfors@goteborgdirekt.se

Kai Martin
Nöjesreporter
0708-63 90 37
kaimartin@goteborgdirekt.se
 

Lina Persson
Reporter
0735-26 07 57
lina.persson@goteborgdirekt.se
 

Lina Isaksson
Reporter
0735-15 36 34
lina.isaksson@goteborgdirekt.se
 

Magnus Johansson 
Native- och contentansvarig
0735-15 58 14
magnus.johansson@goteborgdirekt.se
 

Säljavdelningen

Kent Hylander 
Försäljningschef
0720-10 40 69
kent.hylander@goteborgdirekt.se

 

Josefine Hysén 
Koordinator
0721-74 44 88
josefine.hysen@goteborgdirekt.se

 

Mats Hysén 
Key Account Manager
031-720 55 14  
0735-23 20 36
mats.hysen@goteborgdirekt.se

 

Produktion

Malin Hansson
Annonsproducent
031-720 55 98  
0704-66 90 43
malin.hansson@goteborgdirekt.se

Anette Gustavsson
Annonsproducent
0704-67 95 54
anette.gustavsson@goteborgdirekt.se

Jonas Bergstedt
Annonsproducent
031-720 55 99  
0704-67 95 54
jonas.bergstedt@goteborgdirekt.se

Victoria Olsson Bill
Annonsproducent
031-720 55 99  
0735-66 90 51
victoria.olsson-bill@goteborgdirekt.se

Ledning

Mats Tollesson 
Vd/Platschef
031-720 55 16  
0708-40 01 91
mats.tollesson@goteborgdirekt.se

Trafiken – minut för minut

Vi är GBG